Укр
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Оригінальний чеський Геладрінк в Україні

GELADRINK - це високоефективні добавки для здоров'я суглобів, судин і опорно-рухового апарату. Продукт розробили і випускають в Чехії, для виготовлення препаратів використовують найновіші досягнення світової ревматології. Фахівці поєднують тільки якісні компоненти і підбирають спеціальну комбінацію, яка надає видимий результат вже в перші тижні після прийому препарату. Тільки GELADRINK з'єднує в своїх препаратах одночасно глюкозамінсульфат, хондроитинсульфат і колаген. Додаючи при цьому ще безліч вітамінів і мінералів.
Препарати GELADRINK виготовляються в Чехії компанією «ORLING». Вона належить до числа провідних світових розробників і виробників колагенових артрохондронутріцевтіков.
Наш магазин - це єдиний офіційний постачальник товару від Чеського виробника. Продукція GELADRINK вже встигла підкорити багато країн Європи, Росію і Білорусь, тепер же ми відкриваємо офіційний продаж перевіреного продукту і в Україні. Незважаючи на те, що товар привозимо з Чехії чекати довго не доведеться - все через тиждень ми доставимо ваше замовлення прямо до дверей!
Будьте уважні! Купуйте тільки сертифіковані продукти у офіційних постачальників, адже на ринку безліч підробок. Фальсифікат можуть поставляти навіть в аптеки. Подбайте про своє здоров'я, в копіях препарату склад може не відповідати дійсності. Замовляйте у нас!

Вгору